Hakkımızda

YMS İŞ MAKİNALARI | CATKOM

YMS ve CATKOM Markası Hem Türkiye hem de dünyanın her yerinde tanınmış; Caterpillar, Komatsu, Hitachi,Volvo ve Kawasaki iş makinaları için alternatif yedek parça konusunda dünyaca ünlü bir markadır. Toplamda 5.000 metrekare kapalı alan ile 2.000 metrekare açık alan fabrika alanımız da  50 CNC ve 25 Universal üretim makinalarımız ve ölçüm ve test laboratuvarımız la modern çağın tesis anlayışını temsil etmekteyiz.

YMS İş Makinaları, dövme çelikler, çelik dökümler, sfero – pik dökümler, alüminyum dökümler ve  ham demir-çelik malzemelerin işlenmesi ve son ürün haline getirilmesi alanlarında kaliteli ve müşteri odaklı bir anlayışla hizmet vermektedir.

YMS İş Makinaları çelik-sfero-pik ve alüminyum döküm ile ham demir-çelik  sektöründe yüksek teknolojiyi kullanarak farklı sektörlere, farklı çeşitlerde ürünler hazırlamaktadır. Tüm döküm ve demir-çelik malzemelere uygun seçilmiş modern ısıl işlem fırınları ile dünya standartlarında kaliteli ürün gamı ve müşteri odaklı üretim yapmaktadır.

YMS İş Makinaları, Endüstriyel üretimin önemli bir parçası olan Ar-Ge ve eğitim faaliyetlerine önem vermekte ve bu doğrultuda çalışmalar yapmaktadır.  YMS İş Makinaları Dünya üretim gelişmelerini sürekli takip ederek üretim proseslerini sürekli geliştirmekte ve dünya standartlarına uygun en yeni teknoloji makine ve ölçü cihazlarını bünyesinde barındırmaktadır.  Alanında uzman bir ekibe sahip olan firma, ileri yönetim sistemi ile sektöründe bir dünya lideri olmayı kalite politikası haline getirmiştir.

YMS İş Makinalarını farklı kılan en önemli unsurlardan birisi de; işine, personeline, müşterilerine ve tedarikçilerine karşı gösterdiği hassasiyettir. Küçük hataların büyük sorunlar doğurabildiğinin bilincinde olan YMS İş Makinaları işine büyük bir hassasiyet ve titizlikle yaklaşmaktadır. YMS İş Makinaları, yapılan kalite kontroller ile hata payını minimumda tutmanın müşteriye en hızlı ve en doğru işi vermenin gayretindedir.

YMS İş Makinaları Üretimden teslimata kadar kalite seviyesini en üstte tutarak hizmet vermektedir. Üretim aşamalarını tamamladıktan sonra ürünlerin özenle paketleyerek yüklemekte, zamanında ve güvenli bir şekilde müşterilerine ulaştırılması için büyük bir özen göstermektedir.

Kalite ve garantinin adı “markamızdır”. müşterilerimize her zaman en iyi servisi vermekteyiz.